Vai ir kas tāds, kas vēl jāzina par lupatiņām?

 Jums jāzina 2 svarīgas lietas:

  1. lupatiņas mīl, ka par viņām rūpējas – neaizmirstiet tās izkārt žāvēties. Sevišķi tas attiecas uz mikrošķiedras (universālo) audumu, jo tas pēc savas struktūras ir blīvs un ja to atstāsiet ilgāku laiku mitru, murskulī nosviestu, tas, tāpat kā jebkurš mitrs audums, sasmakos. Protams, ka to varēs novērst audumu izmazgājos, bet kam Jums liekas darbības?
  2. Izmēģiniet lupatiņas lietot visvisādās situācijās! Tas reizēm ir apbrīnojami, ko tikai ar tām var izdarīt! Mūsu mājās, piemēram, viens no „Virtuves audumiem”(pēc nosaukuma) stāv pie apaviem, otrs – vannas stabā, jo darbu gaitā esam konkrēto audumu par visefektīvāko atzinuši lietošanai tieši minētajās vietās. Pie apaviem tādēļ, ka tas lieliski notīra netīrumus un pat ziemas sāls atstātās pēdas, vannas istabā tādēļ, ka auduma reljefā faktūra atvieglo ziepju un kaļķa nogulšņu tīrīšanu.

Tāpat dzīve pierādījusi, ka ar lupatiņu var no apģērba iztīrīt dažādus traipus, kas, kā mēs zinām, uz apģērba VIENMĒR nonāk neplānoti. Piemērs no dzīves ir pāri lidojošs putns, kuram vienalga, kur tas atstās savas „atzīmes”, biežu aukstā zupa uz balta krekla aproces, īsu brīdi pirms tikšanās, no tintes printera kartridža uz sejas nonākusi krāsa, kas ļoti līdzīga slavenajai „zeļonkai”, brokastu kleksis uz bērna apģērba īsi pirms došanās uz skolu…šie ir tikai daži no piemēriem, kur situāciju ir vārda tiešā nozīmē glābuši mikrošķiedras audumi.
Tādēļ silti iesaku – ļaujiet vaļu brīvai improvizācijai!