Kā var zināt, kad lupatiņa jāmazgā?

Šis ir labs jautājums, ja ņem vērā jebkuras Norwex lupatiņas lielo uzņēmību – ar tām tikai notīrām, notīrām, notīrām…kur tas viss paliek un kad tas „nāks ārā”?

Ja runa ir par sadzīvē un IKDIENĀ lietotajām Norwex lupatiņām, piemēram putekļu cimdu vai universālo lupatiņu, tad esmu secinājusi, ka tās pašas lieliski parāda, kurā brīdī tajās jau ir iekšā par daudz, un nepieciešams tās mazgāt. Piemēram mikrošķiedras audums (universālā lupatiņa), kad tajā netīrumu ir par daudz, atstāj uz virsmas skaidri redzamas mitruma pazīmes. Ja, piemēram, plīti tīrot, ar pamatīgi izspiestu (izgrieztu) lupatiņu virsma izskatīsies tīra un sausa, tad brīdī, kad lupatiņa būs „pilna”, uz virsmas paliks mitruma pazīmes – strīpiņas. Lietojot lupatiņas, šo brīdi var ļoti labi atpazīt.

Mana prakse rāda, ka tieši tāpat, kā jebkurš cits materiāls, ar kuru darbojaties savā saimniecībā šobrīd vai iepriekš, lupatiņas nav jāmazgā pēc katras lietošanas reizes. Protams, tas neattiecas uz grīdas mopu, bet ir pilnīgi skaidrs, ka katrs lietotājs atradīs savam lupatiņas lietošanas režīmam atbilstošu mazgāšanas režīmu!